Ляльковий будиночок «Щаслива сім’я» 012-03 з меблями та світлом
2 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 012-03
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшковий будиночок 012-03 - це модель дерев'яного заміського будиночка з балконом і терасой. У комплекті, крім будиночка, дитина знайде флоксову фігурку лева, меблі для облаштування кімнат, а так само аксесуари для створення городу.
Так само в наборі є люстра, за допомогою якої можна підсвічувати будиночок (працює від 3-х батарейок типу АG13, які входять в комплект).
Будиночок підходить для маленьких ляльок - висотою до 9 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Happy Family |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴










