Триповерховий ляльковий дім 1513, рожевий, Happy family аналог Sylvanian Families, для ЛОЛ
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Триповерховий ляльковий дім 1513, рожевий, Happy family аналог Sylvanian Families, для ЛОЛ»
Триповерховий рожевий ляльковий будиночок 1513 з серії "Щаслива родина" принесе не забуваються годинник ігри для Вашої дитини. Іграшковий будиночок виконаний в класичному стилі з колонами і балконами. Будиночок розкривається - дозволяючи розмістити на поверхах різну меблі (в комплект не входить). Будиночок 1513 призначений для маленьких ляльок, висотою до 9 див.
Лялькові меблі і плюшевих мешканців Ви так само можете придбати в нашому магазині.
Для Нової пошти можлива відправка післяплатою. Відправляємо укрпоштою за передоплатою.
У Вас залишилися питання? Зателефонуйте нам або напишіть Viber, Telegram.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Happy Family |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 2 090 ₴











