Тобот Вулкан робот трансформер tobot mini Вулкан пожежна машина
Іграшка трансформується з бойового робота в червону пожежну машину.
Висота робота близько 11 см.
Іграшковий робот виконаний з пластика без запаху.
З 5 тоботів даної серії (Vulkan, Apache, Rocky, Tobot K, Tornado) збирається1 великий робот.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 100 г |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴











