Тобот Рокі робот трансформер tobot mini Rocky Екскаватор 5в1
Тобот Рокі робот трансформер tobot mini Rocky
Іграшка тобот який трансформується з робота в екскаватор.
Висота робота близько 9 см.
Виконаний з пластика без запаху.
З 5 тоботів даної серії (Vulkan, Apache, Rocky, Tobot K, Tornado) збирається 1 великий робот.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 100 г |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Транспорт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 135 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴








