Іграшка набір фігурок, Набір героїв для дитячих ігор (2 шт.), мультером Оранжевий


150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 18012
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подаруйте дітям нові враження з набором із двох яскравих персонажів!
Комплект створений для веселих ігор та розвитку фантазії.
- У наборі: 2 герої
- Висота: 7.5см
- Серія: бюджетна
- Виробництво: Китай
Ці герої стануть чудовим доповненням до дитячої колекції, підійдуть як для подарунка, так і для щоденних ігор вдома. Легкі, компактні та зручні для маленьких рук.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оранжевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



