Конструктор My World LB619 Місто героїв, 2 фігурки та рухомі деталі 214



545 ₴
- Готово до відправки
- Код: LB619C
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор My World LB619 складається з 4 окремих частин, які можна використовувати для гри самостійно або об’єднати в один великий набір. Формат 4в1 дозволяє дітям створювати власні сюжети, комбінувати елементи та розвивати фантазію. Набір виготовлений із якісного пластику та сумісний з іншими блоковими конструкторами.
Особливості наборів:
в кожному наборі є 2 фігурки героїв, споруда з рухливими елементами.
Кількість деталей:
LB619B - 211
LB619С - 214
Виготовлено в Китаї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My World |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Minecraft |
| Кількість деталей | 214 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴



