Конструктор My World MG599 Місто мисливців, Царське село. 187.



470 ₴
- Готово до відправки
- Код: MG599B
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор My World MG599 – “Храмове село” або місто мисливців (4в1)
Набір складається з 4 окремих частин, кожна з яких може бути використана для гри самостійно. Якщо зібрати всі разом – утворюється велике місто мисливців. Формат 4в1 дозволяє дітям комбінувати елементи, створювати власні сюжети та розвивати фантазію.
MG599A - Крилатий храм, 187 деталей, у наборі храм (вежа), фігурка охоронця храму та дитинча бородавочника
MG599В - Пустельна хатина, 187 деталей, у наборі невеличка хатина, фігурки героя Алекс та свинки. В цьому наборі дах та двері можуть відкриватися.
MG599D - Містичний вівтар, 190 деталей, у наборі невелика споруда, фігурка героя Зате та грибної корови. в наборі також є елементи з обертанням .
Виготовлено в Китаї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My World |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Minecraft |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 195 мм |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей | 187. шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴



