Конструктор My World MG510 Качина ферма, дитячий конструктор



399 ₴
- Готово до відправки
- Код: MG510A
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор My World MG510 Качина ферма - цікавий та оригінальний сюжет. з 4х наборів можна скласти як велику Качину ферму, так і грати кожною частиною окремо.
MG510А - 149деталей, в наборі невелика будівля, фігурка героя та сама Качка.
MG510В - 166 деталей. в наборі невелика будівля, будиночок рибалки або рибна ферма, фігурка героя рибака та качка.
Дані конструктори сумісні з іншими блоковими конструкторами, незалежно від виробинка.
Виготовлено в Китаї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My World |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Minecraft |
| Кількість деталей | 149 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 195 мм |
| Висота упаковки | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴



