Уцінка! Трейлер із цистерною, трейлер тягач металевий, іграшка фура с бочкою
239 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3149E
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
УЦІНКА! трохи надірвана коробка (дивіться фото) На саму іграшку не впливає
Трейлер з цистерною представлений в двух моделях: жовтий тягач і чорний тягач з американської фури.
У коробці, 30х10х5.5см.
Трейлер і причіп можуть бути як автономні іграшки, вони легко відчіплюються.
Тигачи виготовлений із металу, бочка-причеп з пластику.
Для дітей від 3х років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Машина-транспортер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴










