Іграшка BMW Х6 Автопром Вишневий
Іграшка BMW Х6 Автопром
Гумові колеса з протекторним візерунком, опрацьований салон з пластику і докладно деталізований металевий корпус надають моделі максимально реалістичний вигляд.
Особливості моделі:
• деталізація;
• відкриваються двері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 150 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вишневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴









