Іграшка BMW Х7 Автопром, колекційна машинка БМВ металопластик Червоний
317 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10001
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшка BMW Х7 Автопром
Гумові колеса з протекторним візерунком, опрацьований салон з пластику і докладно деталізований металевий корпус надають моделі максимально реалістичний вигляд.
Особливості моделі:
• деталізація;
• відкриваються двері
• Металопластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 150 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴









