Конструктор Космічна подорож, конструктор модель космічного шатла, 404 деталі
975 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4421
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор Космічна подорож, з моделю космічного шатла OV-105 і додатковими елементами
Особливість набора конструктор, який перенесе у справжню космічну подорож - наявність двох вчених-космонавтів, маленький супутник та установка.
Комплектація набору:
- деталі конструктора
- 2 фігурки
- наклейки
- інструкція
- Упаковано у коробку
Виробник - Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Космос |
| Кількість деталей | 404 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 305 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴











