Швидка допомога - машинка світло, звук; машина 103; спецтранспорт
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 666-10P
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидка допомога - машинка
Відкрийте світ рятувальних операцій з нашою реалістичною іграшкою маиною швидкої допомоги!
Особливості:
Високоякісний пластик: виготовлена з міцного і безпечного пластику
Відкриваються двері: реалістичні двері дозволять легко розміщати "пацієнтів" і медичне обладнання.
Зйомна кушетка: в комплекті іде функціональна кушетка. Вона як в реальності складається.
Світові і звукові ефекти
Ця машина швидкої допомоги стане реальним подарунком для юних рятивників, розвиваючи їх уяву до рольових ігор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Швидка допомога |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Візуальні ефекти |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 12 мм |
| Вага | 250 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴












