Модель ГАЗ 66 Шишига являє собою прекрасно деталізовану бортову вантажівку.
Іграшка виконана в 3х кольорах: зелений, сірий, пісочний
Особливості моделі:
- Відкриваються двері кабіни;
- Гумові колеса;
- Кабіна виконана з металопластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 20 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴












