Масштабоване модель трамвая для цінителів реалістичних іграшок!
Трамвай обладнаний світловими і звуковими ефектами, які запускаються натисканням клавіш на даху іграшки.
Працює від батарейок, які входять в комплект.
Мова озвучування - УКРАЇНСЬКА + мелодія та звук руху, попереджувальний сигнал.
Міський транспорт має яскраві кольори, двері відкриваються колесиком, надписи українською мовою, дуже реалістична кабіна та салон
Розміри/габарити
- довжина (см): 41 см
- ширина (см): 5.5 см
- висота(см): 9 см
Розмір упаковки: 44см × 8.5 см × 13 см
Упаковка: картонна Коробка
Матеріал: пластик
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трамвай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727 ₴










