Трансбот робот трансформер цифра 0
Іграшка трансформер з цифри 0 трансформується в боєву машину
Висота іграшки близько 7.5 см.
з 10 роботів цифр від 1 до 0 можна зібрати великого мега робота!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 35 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴






