Трансбот робот трансформер цифра 3 три DIGITAL SERIES



Трансбот робот трансформер цифра 3
Іграшка трансформер з цифри 3 трансформується в корабль.
Висота іграшки близько 7.5 см.
з 10 роботів цифр від 1 до 0 можна зібрати великого мега робота!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴



