Лабубу іграшка, брелок labubu, маленький лабубу 4см Жовтий



Маленький брелок Лабубу - ідеальний варіант для тих, хто не хоче витрачати кошти на велику іграшку.
Топова і популярна іграшка в мініатюрному вигляді - 4см
Упакована в індивідуальну коробку.
В кожній коробці є якісно зроблена мотузка-брелок різних кольорів
У кожної фігурки одного кольору - різні мордашки (відправка рандомним вибором, обираємо лиш по кольорам)
Розмір коробки 5х3.5х3.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴



