Іграшка колісний трактор, зернорізка, прес-підбирач, сільхозтехніка, металопластик
Іграшковий колісний трактор із зернорізкою cropcutter 3400
Трактор колесний. Якісно деталізовнй, колеса пластик, без інерційного механізму.
Довжина 8см
Із задньої сторони трактора є кріплення для причепа.
Матеріал: метал +пластик
Зернорізка (причеп), прес-підбирач
Довжина 9см
Колеса і корпус зернорізки виготовлені із пластика.Задня панель відкривається (як у реальному житті, коли прес-збирач видає готові тюки соломи)
Модель виконана з якісною деталізацією, рухомими деталями, без інерційного механізму.
Можна використовувати як колекційна сільхозгосподарська модель або як іграшку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трактор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 90 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴












