Іграшка бортовий УРАЛ з тентом 4320 Автопарк, машинка урал, іграшкова вантажівка сірий комуфляж
294 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9494-B
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшкова вантажна машинка бортовий УРАЛ із серії Автопарк від Play Smart - це масштабована модель реально існуючого транспортного засобу!
Крім своєї схожості з сьогоденні автомобілем, наша машинка оснащена рухливими деталями: піднімається кузов, відкривається капот і двері кабіни. Тент пластиковий, знімається.
Матеріал: пластик
Всі надписи зроблені російською мовою!!!!
виробником були пропитані Колеса спеціальним маслом , можуть лишитися сліди на коробці або трохи на самих колесах.
ВАЖЛИВО! ТОВАР ДУЖЕ ДАВНО ЛЕЖАВ НА СКЛАДІ У ПОСТАЧАЛЬНИКА, ЩО МОЖЕ ВПЛИНУТИ НА СВІТЛО-МУЗИЧНІ ЕФЕКТИ! ТОМУ МАШИНКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЯК ТОВАР БЕЗ ЕФЕКТІВ!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 550 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | сірий комуфляж |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴










