Набір пазлів 4 в1 - це ідеальне поєднання одного формату і різної кількості деталей. Яскраві та якісні
в набір входить 4 картинки на 6, 4, 3, 9 деталей
Тема: тварини
Рекомендовано дітям від 3х років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Висота упаковки | 175 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 15.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴





