Музична машинк Свинки; машинка мельтгероя
Улюблений персонаж мультфільму про пригоди Свинки
.
Музична машинка працює від 3х батарейок АА (в комплект не входить)
Виготовлено в Китаї.
для дітей від 3х років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Персонажі | Свинка Пеппа |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 155 мм |
| Ширина упакування | 95 мм |
| Висота упаковки | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴








