Ігровий набір друзі Свинки 10 персонажів
Улюблені персонажі популярного мультфільму про пригоди Свинки, її брата Джорджа і їх друзів.
Набір складається з 10 персонажів - друзів Свинки.
Фігурки - тулуб з пластику, руки-ноги рухливі, голова - гума.
Упаковано у пакет.
Виготовлено в Китаї.
для дітей від 3х років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Свинка Пеппа |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴












