Швидка допомога - машинка світло, звук, озвучено українською; машмина 103; спецтранспорт
571 ₴
- Готово до відправки
- Код: 89091
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидка допомога - машинка з світловими і звуковими ефектами озвучено українською.
Іграшкова модель автомобіля швидкої допомоги завжди вчасно та швидко прийде на допомогу. Завдяки цій машинці можна відчути себе справжніми героями та активними учасниками захопливих історій порятунку.
Іграшка має якісні звукові та світлові ефекти, які зроблять гру ще цікавішою, а інерційний механізм стане приємним додатком у грі.
Це реалістична модель, створена з увагою до деталей!
особливості:
- інерційний механізм
- підсвічування проблискових маячків
- відкриваються двері
- дитячі пісні та звукові ефекти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Швидка допомога |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти, Візуальні ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 115 мм |
| Вага | 250 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴











