Іграшкова модель шкільного автобуса зі світлом фар та музикою.
Виготовлений із металу з елементами пластику
Довжина автобуса 14.5см
Автобус виконаний реалістично, через вікна видно гарно деталізовані пасажирські сидіння.
Попереду на номерному знаку надпис на англійській мові SCHOOL BUS
Виробник Китай.
Рекомендовано для дітей від 3х років
ВАЖЛИВО! Автобуси погано прикріплені до картоннох коробки (основи)! На саму іграшку це не впливає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автобус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴









