Іграшка Сміттєвоз,світло, звук, рухомі деталі, машина із сміттєвим баком
328 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8000
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина Сміттєвоз - інерційна модель спецтехніки зі сміттєвим баком.
Особливості моделі:
- світяться проблискові маячки;
- деталізація;
- кнопка на даху, яка відповідають за звукові ефекти
- рухомі деталі
- контейнер для сміття
Тип живлення автомобіля - 3 батарейки типу AG13» (в комплекті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сміттєвоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴








