Ігровий Спортивний Мотоцикл звук інерція металопластик різні кольори
310 ₴
- Готово до відправки
- Код: MY66 M1218
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваш маленький гонщик обожнює спостерігати за мотоциклами, коли ви гуляєте з ним уздовж дороги – подаруйте йому свій власний байк і щастю не буде межі.

Мотоцикл MY 66 M 1218 представлений в 3-х кольорах: білому, синьому і зеленому. Кожна моделька являє собою швидкий спортивний мотоцикл, оснащений інерційним механізмом, рухомими елементами і звуковими ефектами.

Іграшка чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення та уяву, роблячи гру не тільки цікавою, але й корисною для розвитку малюка.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 150 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴










