Реалістична металева модель машини HONDA ACCORD із преміум рівня:
- якісна деталізація
- відкриваються передні двері, капот, багажник
- світлові та звукові ефекти
- інерційний механізм
- довжина 15см
Модель ідеально підійде для всіх любителів модельного ряду Хонда, колекціонерів, власникам автомобіля Хонда Акорд та діткам для гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АвтоСвіт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴











