Іграшка комбайн для збирання врожаю, сільхозтехніка, металопластик Комбайн із граблями




Іграшковий комбайн для збирання врожаю в індивідуальному пакуванні на листі.
Довжина 8см
Модель виконана з якісною деталізацією, рухомими деталями, без інерційного механізму.
Із задньої сторони комбайна є кріплення для причепа.
Матеріал: метал +пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 90 г |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Комбайн із граблями |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴



