Іграшка колісний трактор, сільхозтехніка, металопластик Трактор з ковшем
92 ₴
- Готово до відправки
- Код: SQ82011-2K
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшковий колісний трактор в індивідуальному пакуванні на листі.
Довжина 8см
Модель виконана з якісною деталізацією, рухомими деталями, без інерційного механізму.
Із задньої сторони трактора є кріплення для причепа.
Матеріал: метал +пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 90 г |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Трактор з ковшем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴








