УЦІНКА!!! НА ДЕТАЛІ!!! Тобот С робот трансформер tobot mini С




УЦІНКА!!! НА ДЕТАЛІ!! В іграшці поламані кріплення задніх колес (ніг) і частково використані наклейки. Іграшку повернув нечесний покупець. Рекомендую брати тільки на деталі або якщо можете придумати самостійно кріплення. Все видно на фото.
Іграшка-трансформер Тобот С — робот, який трансформується в поліцейську машину.
Висота робота 12 см. Виготовлений із пластику без запаху.
Іграшка упакована в яскраву подарункову коробку. У комплекті іграшка, інструкція з трансформації, наклейки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 100 г |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Потрібна реставрація |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴



