Вражаючий ігровий набір: машина-гараж позашляховик поліція.
Оздоблена світловими і звуковими ефектами, які запускаються натисканням кнопок на даху автомобіля.
"Гараж" відкривається перемикачем попереду машини. В нього вміщається 6 маленьких машинок.
В набір входить 3 машинки швидкого реагування, фігурка поліцейського.
Працює від батарейок, які входять у комлект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴











