Великий ігровий набір 6 героїв Майнкрафт, з павуком та драконом.
Матеріал фігурок: пластик.
Розмір кожної фігурки дивіться на фотографіях.
Фігурки мають рухомі кінцівки.
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 475 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612 ₴









