Іграшка ВАЗ 2121 Ніва спецавто, пожежна охорона
Мініатюра справжньої ВАЗ 2121 Ніва спецавто пожежна охорона, зроблена з пластику, має інерційний механізм.
Іграшка забарвлена в яскравий і насичений колір і має високу і точну деталізацію.
БЮДЖЕТНА ІГРАШКА! Пластик буває з потертощами, "вікна" можуть бути бурдними або з дефектами, в деяких машинках погано відкриваються двері і т.д.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴









