Іграшкова вантажівка молоковоз, світло, звук; машина з бочкою молоко, вантажівка з цистерною
Іграшкова вантажівка з цистерною "МОЛОКО" (молоковоз)
- виготовлений із пластику
- Довжина машинки 19см
- Колір кабіни - червоний
- Колір бочки - білий
- Відкриваються двері
- Світлові та звукові ефекти
- Інерційний механізм
- гумові колеса
- індивідуальна упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АвтоСвіт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 250 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴









