Дитячий потяг Львів - Симферополь з піснями та фразами, озвучено українською, потяг з вагонами
Прекрасний варінат іграшкового потягу, що озвучено українською з дитячми піснями та фразами.
Поїзд має відомий раніше напрям Львів - Сімферополь.
Особливість моделі - має рух в різні сторони вагонів, які міцно скріплені між собою. Локомотив має рухомі колесики на круглій платформі. При досягненні до перешкоди, локомотив розвертається (змінює напрям руху) і тяне за собою всі вагончики. Грати вдома чисте задоволення, навіть для дорослих.
Працює від 4х батарейок АА, в комплект не входять.
Виготовлений із міцного пластику.
Має локомотив та 3 пасажирські вагони.
Музичний супровід під час роботи (різні звуки роботи і мелодії, що програються по колу, українською мовою).
Вмикається вручну перемикачем, розташованим на даху локомотива.
Довжина всього составу 69см!
Довжина пасажирського вагону без кріплення 14.5см
Рекомендовано дітям від 3х років.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Поїзд |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сріблястий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 600 г |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
- Ціна: 698 ₴












