Іграшкова модель шкільного автобуса зі світлом фар та музикою.
Виготовлений із міцного, якісного пластику.
Довжина автобуса 17см
Збоку є висувний знак стоп, який використовується в грі під час зупинки автобуса і висадки/посадки пасажирів.
Автобус виконаний реалістично, вікна затемнені.
Попереду на номерному знаку надпис на англійській мові SCHOOL BUS
Музичні і світлові ефекти включаються по натисканню кнопок, що розташовані на даху автобуса.
Працює від батарейок, що входять у комплект.
Виробник Китай.
Рекомендовано для дітей від 3х років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автобус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴








