Трансбот робот трансформер, цифра трансформер Цифра 2
Трансбот робот трансформер цифра
Іграшка трансформер з цифри трансформується у транспортний засіб. А з 5 роботів цифр від 1 до 5 і від 6 до 0 можна зібрати великого мега робота!
- Одна з кращих моделей бюджетних цифр-трансформерів
- Висота цифри 10см
- Виробник Китай
- Міцний пластик без запаху
- Деякі детілі можуть бути погано профарбовані або погано прорізані края пластику
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика изделия | Цифра 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴








