Трансботи цифри від 1 до 5, роботи трансформери, набір цифр трансформерів
490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 168-104
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трансботи роботи трансформери набір іграшок цифр від 1 до 5
- Висота кожної цифри 10 см
- Виробник Китай
- Пластик міцний і без запаху.
- Іграшка бюджетана: місця погано профарбована або може бути погано прорізнаий пластик!
з 5 роботів цифр від 1 до 5 можна зібрати великого мега робота!
Трансформація цифри:
1 - літак
2 - літак
3 - літак
4 - літак
5 – робот
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Транспорт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴










