Мініатюрна машинка ГАЗ 24 Волга,
- зроблена з металу,
- має відкриваються двері
- інерційний механізм,
- світловими і звуковими ефектами.
- масштаб 1:32-36
Машинка пофарбована в яскравий і насичений колір і має точну деталізацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴








