Абсолютно новий на українському ринку продукт - український конструктор від компанії TEKO.
КОНТРУКТОР БАГАТОЦІЛЬОВИЙ ТРАНСПОРТНИЙ ЛІТАК МРІЯ.
Особливості моделі:
- 279 деталей
- розмір готового літака Мрія 35х41х10
- наліпки, що кріпляться на готовий літак
- деталі упаковані в індивідуальну упаковку всередині коробки
- чітка книжечка-інструкція.
Упаковка:
- картонна коробка 32х22.5х6
- насичений кольоровий прінт з рельєфом
- інформація про багатоцільовий транспортний літак Мрія
- українська символіка
- текст на коробці українською мовою.
Рекомендований вік дітей від виробника - від 6 років.
Підійде як для дітей, так і для дорослих!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Теко |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 279 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 700 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 225 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772 ₴









