Абсолютно новий на українському ринку продукт - серія конструкторів "Військова техніка" від компанії TEKO.
КОНТРУКТОР БАЙРАКТАР ТБ2
- Відмінна деталізація бойового та технічного оснащення.
- Неперевершений маскувально-тематичний принт.
- Рухливі елементи дозволяють ближче роздивитися конструкцію та функціонал.
- З такою технікою можна сміливо вирушати на виконання найскладніших спецоперацій.
- Конструктор занурить Вас у динамічний світ пригод та епічних боїв!
Особливості моделі:
- 297 деталей
- наліпки, що кріпляться на готовий літак
- деталі упаковані в індивідуальну упаковку всередині коробки
- чітка книжечка-інструкція.
Упаковка:
- картонна коробка 23.5х16х4.5
- насичений кольоровий прінт із рельєфом
- інформація про літальний апарат Байрактар
- українська символіка
- текст на коробці українською мовою.
Рекомендований вік дітей від виробника - від 6 років.
Підійде як для дітей, так і для дорослих!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Теко |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 297 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴








