Іграшкова бензопила, дитяча бензопила з рухомим ланцюгом та звуком
783 ₴
- Готово до відправки
- Код: 192C1
Дитяча іграшкова бензопила на батарейках, з рухомим (обертаємим) ланцюгом
Кожен хлопець хоче бути схожим на тата і люблять що-небудь лагодити, стругати, пиляти. Тому іграшкова бензопила стане відмінним подарунком для дитини.
З його допомогою він не тільки буде захоплений грою, але і познайомитися з робочими інструментами та їх призначенням, розвиватиме дрібну моторику рук і координацію рухів, увагу та уяву, мислення, логіку, посидючість.
Всі інструменти є аналогами справжніх, але безпечні і зменшеного розміру. Він сприяє розвитку у дитини творчих, творчих навичок, спритності. точності рухів, просторового мислення, відмінно розвиває дрібну моторику рук, що позитивно впливає на психоемоційний розвиток дитини.
Особливості: звук, рухома стрічка.
Довжина бензопили: 38см
Виготовлено у Китаї.
Батарейки у комплект не входять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 783 ₴











