Ігровий набір Аеропорт - аеродром, техніка, літаки, будівлі, тематичний килимок
963 ₴
- Готово до відправки
- Код: P944-A
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір Аеропорт - аеродром, техніка, літаки, будівлі, тематичний килимок
Ігровий набір складається з:
- клейончасте поле із зображенням злітних смуг аеродрому 78*55 см;
- пластикових будівель та споруд - ангар, елементи аеропорту, огорожі, аксесуари;
- 2 пасажирські літаки завдовжки близько 15 см;
- 7 машинок спеціальних служб завдовжки близько 7 см;
- гвинтокрил;
- дорожні знаки із наклейками;
- 1 фігурка аеродромного службовця;
- Наклейки для прикраси аеропорту.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір машинок |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 1000 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963 ₴










