Мініатюрна іграшка модель ВАЗ 2107 Жигулі, від Автохіт, зроблена з металу, гумові колеса, відкриваються капот, передні двері, інерція.
Оснащена світловими та звуковими ефектами.
Забарвлення іграшки виконане у трьох кольорах - чорний, білий, червоний.
Модель має високу і точну деталізацію.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АвтоСвіт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴









