Іграшка Lamborghini Urus металева модель Ламбаргіні



Іграшка Lamborghini Urus металева модель Ламбаргіні
Модель має високу і точну деталізацію.
Для колекціонерів та дітей.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KINSMART |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



