Іграшка бульдозер екскаватор, колісний трактор бульдозер колісний екскаватор
Іграшковий трактор бульдозер виконаний із якісного пластику, без запаху.
Іграшка зроблена в Україні, підійде як для гри вдома, так і для вулиці, в пісочниці.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Асфальтовий каток |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴





