Іграшка Тролейбус Автопром металопластик Коричневий

Масштабована модель тролейбуса 6407 від Автопром - це яскрава іграшка з наявністю всіх основних деталей справжнього тролейбуса.
Машинка виконана дуже акуратно та якісно. Детальна деталізація, металевий корпус та гумові покришки на колесах робить цю модель максимально схожою зі справжнім тролейбусом.
У салоні встановлені сидіння для пасажирів. Окрім цього тролейбус обладнаний механізмом інерційного руху.
Ця красива та яскрава модель з безліччю ретельно виконаних деталей може стати окрасою будь-якої дитячої колекції транспортних засобів.
Masshtabovana modelʹ troleybusa
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тролейбус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴



