База для конструктора 16 на 16 см, ігрове поле 16*16 см для конструктора Зелений


60 ₴
- Готово до відправки
- Код: M38-B0832
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
База для конструктора 16 на 16 см, ігрове поле 16*16 см для конструктора

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Місто |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
| Кількість деталей До | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴



