Конструктор Танк Української армії IBLOCK, ¦танк іграшка конструктор.
У наборі 301 деталь, виготовлена із якісного міцного пластику. Зберіть реалістичний танк для військових боїв. Модель обладнана колесами. Виріб сумісний із конструкторами світових виробників. Гра з конструктором IBLOCK розвиває уяву, увагу, дрібну моторику та логічне мислення. Набір рекомендований для дітей віком від 6-ти років.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 301 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей До | 301 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴






